در سوگ خبرنگار سیستانی مدافع حرم ، شهید محسن خزایی.

در سوگ خبرنگار سیستانی مدافع حرم ، شهید محسن خزایی.

باورم نمیشه همین چند روز پیش بود که با هم تماس تلفنی داشتیم .

زیارت اربعین با پای دل !

زیارت اربعین با پای دل !

پیاده‌روی و زیارت حرم مطهر امام حسین (ع) در روز اربعین ریشه تاریخی دارد چرا که جابر بن عبدالله انصاری و عطیه عوفی در سال ۱۲۸۱ قمری با پای پیاده...

انتخاب ترامپ یک زلزله سیاسی در آمریکا بود!

انتخاب ترامپ یک زلزله سیاسی در آمریکا بود!

ترامپ تصمیم جدی در مورد حضور آمریکا در افغانستان خواهد گرفت.

دولت نتوانسته اهداف اقتصاد مقاومتی را محقق کند!

دولت نتوانسته اهداف اقتصاد مقاومتی را محقق کند!

معاون پیشین رییس جمهور با بیان اینکه تا به امروز هیچ یک از دولت های در راستای اقتصاد مقاومتی نمره قبولی را نگرفته اند، گفت: دولت ها صحبت می کنند اما...

مدعیان مجهزترین ارتش دنیا در افغانستان دچار اشتباه راهبردی‌ شده‌اند!

مدعیان مجهزترین ارتش دنیا در افغانستان دچار اشتباه راهبردی‌ شده‌اند!

فداحسین مالکی گفت: آمریکایی‌ها به‌دلیل نداشتن استراتژی در افغانستان به عملیات کورکورانه و کشتار غیرنظامیان دست می‌زنند.

 • در سوگ خبرنگار سیستانی مدافع حرم ، شهید محسن خزایی.

  در سوگ خبرنگار سیستانی مدافع حرم ، شهید محسن خزایی.

 • زیارت اربعین با پای دل !

  زیارت اربعین با پای دل !

 • انتخاب ترامپ یک زلزله سیاسی در آمریکا بود!

  انتخاب ترامپ یک زلزله سیاسی در آمریکا بود!

 • دولت نتوانسته اهداف اقتصاد مقاومتی را محقق کند!

  دولت نتوانسته اهداف اقتصاد مقاومتی را محقق کند!

 • مدعیان مجهزترین ارتش دنیا در افغانستان دچار اشتباه راهبردی‌ شده‌اند!

  مدعیان مجهزترین ارتش دنیا در افغانستان دچار اشتباه راهبردی‌ شده‌اند!

اخبار

مسئولیت مبارزه با مفاسد کلان اقتصادی با وزارت اطلاعات است.

139406061236352635976554حجت‌الاسلام علوی گفت:‌ تمامی حرکات و فعالیت‌های ضدنظام و تروریستی با حساسیت و جدیت سربازان گمنام امام زمان(عج) رصد شده و با آنان برخورد شده است.

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم،‌ حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات امروز دوشنبه 28 تیرماه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی در مشهد، گفت: در حوزه مفاسد کلان هر جا دولت خلافی دیده بلافاصله اقدام شده و اثر لازم را هم در پی داشته است.

وی ادامه داد: براساس تاکیدات مقام معظم رهبری(حفظه‌الله) در مبارزه با مفاسد، مسئولیت مبارزه با مفاسد کلان اقتصادی را بر عهده داریم و مباحث جزئی‌تر بر عهده دستگاه‌های دیگر همانند دیوان محاسبات، سازمان بازرسی کل کشور و دستگاه‌های مشابه است.

وزیر اطلاعات گفت: در این حوزه تاکنون هزاران هکتار از زمین‌های متعلق به بیت‌المال که مورد تعدی و تعرض قرار گرفته بود شناسایی و با همکاری دستگاه قضایی از تصرف خارج و به بیت‌المال بازگردانده شده است.

وی افزود: در حوزه اختلاس‌هایی که زمینه‌سازی شده بود و سرقت‌های کلان نیز سربازان گمنام امام زمان(عج) اقدامات بسیار موثری را انجام داده‌اند.

علوی ادامه داد: تخلف فقط خلاف شرع و قانون نیست، بلکه گاه خلاف عرف است، چنان که مواردی از حقوق‌های نامتعارف شاید از نظر قانونی مشکلی نداشت اما خلاف عرف است و باید با آنها نیز برخورد شود.

وی گفت: در این میان باید برخورد به گونه‌ای صورت گیرد که اذهان عموم جامعه نسبت به مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران تخریب نشود.

وزیر اطلاعات افزود: این وزارتخانه در هر عرصه‌ای که وظیفه ذاتی آن بوده و ورود کرده به بهترین نحو اقدام نموده و عملکرد درخشانی داشته است.

وی ادامه داد: نیروهای این مجموعه مجاهدانه و با اخلاص تمام در خدمت به نظام و ملت تلاش می‌کنند و با وجود پیچیدگی‌های عملکردی در این حوزه و مسائل مربوطه خدمات موثر آنان بر همه مشهود است.

حجت‌الاسلام علوی گفت: در این راستا تا به امروز تمامی حرکات و فعالیت‌های ضدنظام و تروریستی با حساسیت و جدیت سربازان گمنام امام زمان(عج) رصد شده و در سایه الطاف خداوندی و رشادت‌های صورت گرفته تمامی گروه‌ها، جریان‌ها و افراد با انگیزه‌های تروریستی، شناسایی و با آنان برخورد شده است.

وی به عملکرد وزارت اطلاعات در انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نیز اشاره و بیان کرد: در این حوزه بسیار حرفه‌ای، بی‌طرفانه و با رعایت مصالح نظام و حقوق مردم عمل شد.

وزیر اطلاعات افزود: در این دوره تلاش شد تخریب، تقابل و تعارض افراد و نامزدها و گروه‌های سیاسی به حداقل ممکن برسد و نتیجه این تلاش نیز حاکم شدن نشاط سیاسی به جای التهابات سیاسی ناشی از این تخریب‌ها بود.

وی گفت: تلاش‌ها بر عمل براساس عقلانیت بود و در این راستا هم امور پیگیری شد به ویژه در حوزه بررسی صلاحیت‌ها که برای ما همانند شمشیر دو لبه بود و در هر دو سو حق‌الناس هم فردی و هم جمعی قرار داشت، لذا سعی کردیم هر دوی این حقوق حفاظت شود.

حجت‌الاسلام علوی افزود: این عملکرد کاملا خالصانه و برای رضای خدا با رعایت مصالح نظام بود از این رو هیچ موردی از گلایه در بحث عملکرد وزارت اطلاعات در این حوزه نداشتیم و همچنین در حوزه امنیت انتخابات نیز به بهترین نحو عمل شد.

امام‌جمعه مشهد هم در این دیدار گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات در مقابله با جبهه گسترده‌ای که در مقابل نظام قرار گرفته از قدرت و ایستادگی بی‌نظیری برخوردار بوده و هستند.

آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی افزود: این قدرت هم ناشی از آن است که نیروهای این مجموعه برای رضای خدا گام بر می‌دارند و وقتی کار برای خدا باشد قدرت خداوند در حمایت و پیشرفت کار قرار می‌گیرد.

وی به عملکرد خوب وزارت اطلاعات در موضوع انتخابات اشاره و بیان کرد: افرادی که در عرصه انتخابات اقدامات ناشایست، فحاشی و تخریب علیه دیگران را اعمال می‌کنند به طور قطع خود بیش از هر کسی از این اقدامات آسیب می‌بینند.

امام‌جمعه مشهد همچنین از تلاش‌های وزارت اطلاعات در حفظ امنیت، سلامت جامعه و حفاظت از نظام قدردانی کرد.

نظر خود را اضافه کنید.

به عنوان مهمان نظری بگذارید

0 / 400 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 400 حرف باشد
Your comments are subjected to administrator's moderation.
شرایط و قوانین.
 • هیچ نظری یافت نشد